NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Categories
sr: Категорије

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Sort by
sr: Сортирај по
