NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (70 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Tags
uk: Теґи

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Categories
uk: Категорії

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Section
uk: Розділ

en: Updated
uk: Оновлено

en: Email
uk: Електронна пошта

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Location
uk: Місце розташування

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Photos
uk: Фотографії

en: Media
uk: Медіа

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Filter by
uk: Фільтрувати за

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Users
uk: Користувачі

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Tag cloud
uk: Хмара тегів

en: author
uk: автор

en: Listing
uk: Перелік

en: Blogs
uk: Блоґи

en: Translations
uk: Переклади

en: Client
uk: Клієнт

en: Apply
uk: Застосувати

en: Grid
uk: Сітка

en: Bloggers
uk: Блоґери

en: Services
uk: Служби

en: Service
uk: Служба

en: Offset
uk: Зміщення

en: Translate
uk: Перекласти

en: Clients
uk: Клієнти

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: View panes
uk: Фрагменти панелі видів

en: Content pane
uk: Фрагмент вмісту

en: User information
uk: Інформація про користувача

en: Office
uk: Службовий

en: OpenLayers Data Overlay
uk: Накладення даних OpenLayers

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Three columns
uk: Три колонки

en: Offices
uk: Офіси

en: Entity label
uk: Мітка сутності
