NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha4) - en to be translation catalogue (41 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Links
be: Спасылкі

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: Updated
be: Абноўлена

en: Email
be: Адрас E-mail

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Media
be: Мультымедыя

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Blogs
be: Блог

en: Translations
be: Пераклады

en: Apply
be: Ужыць

en: Grid
be: Сетка

en: Translate
be: Перакласці
