NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Search
br: Enklask

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn
