NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (54 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Tags
cs: Štítky

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Categories
cs: Kategorie

en: Links
cs: Odkazy

en: Search
cs: Hledat

en: Image
cs: Obrázek

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Email
cs: E-mail

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Location
cs: Místo

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Media
cs: Média

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: author
cs: autor

en: Blogs
cs: Blogy

en: Translations
cs: Překlady

en: Apply
cs: Použít

en: Grid
cs: Mřížka

en: Services
cs: Služby

en: Service
cs: Služba

en: Offset
cs: Posun

en: Translate
cs: Přeložit

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: User information
cs: Informace o uživateli

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
