NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (42 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: more
ta: மேலும்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Feed
ta: புகட்டல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Location
ta: இடம்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Filter by
ta: வடிகட்டி மூலம்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: author
ta: ஆசிரியர்

en: Blogs
ta: வலைதளங்கள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Grid
ta: கட்டம்

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
