NodeStream Enterprise (7.x-2.0-alpha3) - en to te translation catalogue (34 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: more
te: మరిన్ని

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Links
te: లంకెలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Name
te: పేరు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Blogs
te: బ్లాగులు

en: Translations
te: అనువాదాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Translate
te: అనువదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
