NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Topic
dz: གནད་དོན།
