NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: more
el: περισσότερα

en: Article
el: Άρθρο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Parent
el: Γονέας

en: Region
el: Περιοχή

en: All
el: Όλες

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Order
el: Σειρά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Topics
el: Θέματα

en: Topic
el: Θέμα

en: Style
el: Στυλ

en: Products
el: Προϊόντα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
