NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Read more
fr: Lire la suite

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Region
fr: Région

en: All
fr: Tout

en: Published
fr: Publié

en: Width
fr: Largeur

en: Media
fr: Média

en: Advertisement
fr: Publicité

en: Order
fr: Ordre

en: Sort by
fr: Trier par

en: Topics
fr: Sujets

en: Topic
fr: Sujet

en: Products
fr: Produits

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Headline
fr: Titre principal

en: forms
fr: formulaires

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: View panes
fr: Volets de vue

en: Content pane
fr: Volet de contenu

en: Master
fr: Principal
