NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Read more
gl: Ler máis

en: more
gl: máis

en: Article
gl: Artigo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Parent
gl: Pai

en: Region
gl: Área

en: All
gl: Todo

en: Published
gl: Publicado

en: Width
gl: Ancho

en: Media
gl: Medios

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Topics
gl: Temas

en: Topic
gl: Tema

en: Style
gl: Estilo

en: Products
gl: Produtos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
