NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: more
ne: धेरै

en: Article
ne: लेख

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Parent
ne: मूल

en: Region
ne: क्षेत्र

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Width
ne: चौडाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Topics
ne: विषय

en: Topic
ne: विषय
