NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: more
pl: więcej

en: Article
pl: Artykuł

en: Reset
pl: Resetuj

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: All
pl: Wszystko

en: Published
pl: Opublikowane

en: Width
pl: Szerokość

en: Desc
pl: Malejąco

en: Advertisement
pl: Reklama

en: Order
pl: Kolejność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Topics
pl: Tematy

en: Topic
pl: Temat

en: Style
pl: Styl

en: Products
pl: Produkty

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: View panes
pl: Panele z widokami

en: Content pane
pl: Panel z zawartością

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
