NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: more
ar: المزيد

en: Article
ar: مقال

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Parent
ar: الأب

en: Region
ar: المنطقة

en: All
ar: الكل

en: Published
ar: منشور

en: Width
ar: العرض

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Advertisement
ar: إعلان

en: Order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Topics
ar: المناقشات

en: Topic
ar: المناقشة

en: Style
ar: نمط

en: Products
ar: المنتجات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
