NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Region
bn: অঞ্চল

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Order
bn: ক্রম
