NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: more
bs: još

en: Parent
bs: Roditelj

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Width
bs: Širina

en: Order
bs: Poredak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Topics
bs: Teme

en: Topic
bs: Tema

en: Style
bs: Stil

en: Products
bs: Proizvodi

en: Apply
bs: Primjeni
