NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to es translation catalogue (28 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Read more
es: Leer más

en: more
es: más

en: Article
es: Artículo

en: Reset
es: Restablecer

en: Parent
es: Padre

en: Region
es: Región

en: All
es: Todo(s)

en: Published
es: Publicado

en: Width
es: Ancho

en: Media
es: Multimedia

en: Advertisement
es: Anuncio

en: Order
es: Pedido

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Topics
es: Temas

en: Topic
es: Tema

en: Style
es: Estilo

en: Products
es: Productos

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Headline
es: Titular

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: View panes
es: Paneles de vista

en: Content pane
es: Panel de contenido

en: Master
es: Máster
