NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: more
eu: gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Reset
eu: Garbitu

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Region
eu: Atal

en: All
eu: Guztiak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Width
eu: Zabalera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Order
eu: Ordena

en: Topics
eu: Gaiak

en: Topic
eu: Gaia

en: Style
eu: Estiloa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Content pane
eu: Eduki panela

en: Asc
eu: Goraka

en: node/[nid]
eu: nodoa/[nid]
