NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Order
ga: Ordú

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
