NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: more
gu: વધુ

en: Article
gu: લેખ

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Advertisement
gu: જાહેરાત

en: Topics
gu: વિષયો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
