NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Parent
km: មេ

en: Region
km: តំបន់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Width
km: ទទឹង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Order
km: លំដាប់

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Topic
km: ប្រធានបទ
