NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
