NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: more
lv: vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Parent
lv: Vecāks

en: Region
lv: Reģions

en: All
lv: Visi

en: Published
lv: Publicēts

en: Width
lv: Platums

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Order
lv: Secība

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Topics
lv: Tēmas

en: Topic
lv: Tēma

en: Style
lv: Stils

en: Products
lv: Preces

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
