NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Read more
mg: Tohiny

en: Article
mg: Lahatsoratra
