NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Read more
se: Loga eambbo

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Order
se: Diŋgo

en: Sort by
se: Sirre

en: Topics
se: Fáttát
