NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Article
ug: ماقالە

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Topic
ug: تېما

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
