NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha3) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Read more
af: Lees meer

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Reset
af: Herstel

en: Parent
af: Voorganger

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Order
af: Bestelling

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Topic
af: Onderwerp

en: Products
af: Produkte

en: Translations
af: Vertalings

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
