NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Read more
ast: Lleer más

en: more
ast: más

en: Article
ast: Artículu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Parent
ast: Padre

en: Region
ast: Rexón

en: All
ast: Too

en: Published
ast: Espublizáu

en: Width
ast: Anchu

en: Order
ast: Orde

en: Topics
ast: Asuntos

en: Topic
ast: Asuntu
