NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: All
bo: ཡོངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: View panes
bo: གནས་ཁུལ་ལ་ལྟ་ཀློག

en: Content pane
bo: ནང་དོན་གྱི་ཁུལ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
