NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Published
fil: Inilathala

en: Topics
fil: Mga paksa

en: Topic
fil: Paksa
