NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: more
hr: više

en: Article
hr: Članak

en: Reset
hr: Poništi

en: Parent
hr: Nadređen

en: Region
hr: Regija

en: All
hr: Svi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Width
hr: Širina

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Order
hr: Redoslijed

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Topics
hr: Teme

en: Topic
hr: Tema

en: Style
hr: Stil

en: Products
hr: Proizvodi

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
