NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Read more
is: Lesa meira

en: more
is: meira

en: Article
is: Grein

en: Reset
is: Endursetja

en: Parent
is: Foreldri

en: Region
is: Svæði

en: All
is: Allt

en: Published
is: Birt

en: Width
is: Breidd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Order
is: Pöntun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Topics
is: Umræða

en: Topic
is: Umræðuefni

en: Style
is: Stíll

en: Products
is: Vörur

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
