NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Parent
ka: მშობელი

en: Region
ka: რეგიონი

en: All
ka: ყველა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Width
ka: სიგანე

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Style
ka: სტილი

en: - All -
ka: - ყველა -
