NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Article
ku: وتار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Parent
ku: باوان

en: Region
ku: ناوچە

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Width
ku: پانی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Order
ku: ڕیز

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Topic
ku: بابەت

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان
