NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Parent
mn: Эх

en: Region
mn: Бүс

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Width
mn: Өргөн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Order
mn: Дараалал
