NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: All
pa: ਸਭ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ
