NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: more
ps: نور

en: Article
ps: مقاله

en: Parent
ps: پلرين

en: Region
ps: سيمه

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Width
ps: پلنوالى

en: Media
ps: رسنۍ

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Topic
ps: موضوع

en: Style
ps: ډول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
