NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha3) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: more
si: තවත්

en: Article
si: ලිපි

en: All
si: සියල්ල

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
