NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Parent
sk: Nadradený

en: Region
sk: Umiestnenie

en: All
sk: Všetky

en: Published
sk: Zverejnené

en: Width
sk: Šírka

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Order
sk: Poradie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Topics
sk: Témy

en: Topic
sk: Téma

en: Style
sk: Štýl

en: Products
sk: Produkty

en: Translations
sk: Preklady

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
