NodeStream newspaper (7.x-2.0-alpha3) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: more
te: మరిన్ని

en: Article
te: వ్యాసం

en: Region
te: ప్రాంతం

en: All
te: అన్నీ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Order
te: క్రమం

en: Topics
te: విషయాలు

en: Topic
te: విషయం

en: Style
te: శైలి

en: Translations
te: అనువాదాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
