NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Read more
be: Чытаць далей

en: more
be: болей

en: Article
be: Артыкул

en: Reset
be: Скінуць

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Region
be: Рэгіён

en: All
be: Усе

en: Published
be: Апублікавана

en: Width
be: Шырыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Order
be: Парадак

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Topics
be: Тэмы

en: Topic
be: Тэма

en: Translations
be: Пераклады

en: Apply
be: Ужыць

en: polls
be: апытанні
