NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: more
bg: още

en: Article
bg: Статия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Parent
bg: Родител

en: Region
bg: Област на сайта

en: All
bg: Всички

en: Published
bg: Публикувано

en: Media
bg: Медия

en: Order
bg: Поръчка

en: Topics
bg: Теми

en: Topic
bg: Тема

en: Products
bg: Продукти

en: Apply
bg: Търси
