NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Read more
ca: Llegeix més

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Parent
ca: Pare

en: Region
ca: Regió

en: All
ca: Tot

en: Published
ca: Publicat

en: Width
ca: Amplada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Advertisement
ca: Publicitat

en: Order
ca: Ordre

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Topics
ca: Temes

en: Topic
ca: Tema

en: Style
ca: Estil

en: Products
ca: Productes

en: Translations
ca: Traduccions

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Content pane
ca: Panell de contingut

en: Master
ca: Mestre
