NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Read more
he: קראו עוד

en: more
he: עוד

en: Article
he: כתבה

en: Reset
he: איתחול

en: Parent
he: אב

en: Region
he: איזור

en: All
he: הכל

en: Published
he: מפורסם

en: Width
he: רוחב

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Advertisement
he: מודעה

en: Order
he: סידור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Topics
he: נושאים

en: Topic
he: נושא

en: Style
he: סגנון

en: Products
he: מוצרים

en: Translations
he: תרגומים

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: article
he: מאמר

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
