NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: more
hy: ավելի

en: Article
hy: Հոդված

en: Parent
hy: Ծնող

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Width
hy: Լայնություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Topic
hy: Թեմա
