NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Read more
it: Leggi tutto

en: more
it: altro

en: Article
it: Articolo

en: Reset
it: Ripristina

en: Parent
it: Genitore

en: Region
it: Regione

en: All
it: Tutti

en: Published
it: Pubblicato

en: Width
it: Larghezza

en: Desc
it: Disc

en: Advertisement
it: Inserzione

en: Order
it: Ordina

en: Sort by
it: Ordina per

en: Topics
it: Argomenti

en: Topic
it: Argomento

en: Style
it: Stile

en: Products
it: Prodotti

en: Translations
it: Traduzioni

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
