NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: more
my: ပို၍

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
