NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Read more
nl: Lees meer

en: more
nl: meer

en: Article
nl: Artikel

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Region
nl: Gebied

en: All
nl: Alle

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Width
nl: Breedte

en: Desc
nl: Aflopend

en: Advertisement
nl: Advertentie

en: Order
nl: Volgorde

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Style
nl: Stijl

en: Products
nl: Producten

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Kicker
nl: Slogan tekst op de afbeelding

en: Asc
nl: Oplopend
