NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Read more
tr: Devamını oku

en: more
tr: daha fazla

en: Article
tr: Makale

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Parent
tr: Üst öge

en: Region
tr: Bölge

en: All
tr: Tümü

en: Published
tr: Yayında

en: Width
tr: Genişlik

en: Media
tr: Medya

en: Desc
tr: Azalan

en: Advertisement
tr: Reklam

en: Order
tr: Sıralama

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Topics
tr: Konular

en: Topic
tr: Konu

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Products
tr: Ürünler

en: Translations
tr: Çeviriler

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: View panes
tr: Panelleri gör

en: Content pane
tr: İçerik paneli

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
