NodeStream newspaper (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Read more
vi: Xem thêm

en: more
vi: thêm

en: Article
vi: Bài viết

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Region
vi: Vùng

en: All
vi: Tất cả

en: Published
vi: Đã công bố

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Media
vi: Phương tiện

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Advertisement
vi: Quảng cáo

en: Order
vi: Thứ tự

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Topic
vi: Chủ đề

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Translations
vi: Các bản dịch

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Content pane
vi: Khung nội dung

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
